Uit de bestuursvergadering van 21 oktober

30 oktober 2025


Uit de bestuursvergadering van 21 oktober:

De gemeente heeft ons eenmalig 750 euro toegekend in verband met de hoge notariskosten van onze nieuwe erfpachtovereenkomst.

Clubsupport van de Rabobank heeft ons 490,84 euro opgebracht, 73 euro meer dan in 2025.

In de langjarige actielijst voegen we de aanpak van de oefenbaan en renovatie van het berghok samen.

Een algemene groepsapp voor alle leden is overbodig, deelgroepen houden zelf hun digitale broek op.

Ook de andersoortige activiteiten (darts, kaarten) lijken overbodig.

Aan het pure baanonderhoud lijkt weinig te mankeren, dus is het de vraag of we iets kunnen doen aan zaken als het groen langs de baan en het regelmatig(er) snoeien.

Verder onderschrijven we het herstel van de fietsstandaards, gaan we de aanpak van het oefen- en het berghok meenemen in de planning en wordt het toegangshek bij baan 1 en 2 iets verhoogd zodat hij weer volledig open kan.

We willen het huidige houten hek naast het clubgebouw vervangen en het lage ijzeren hek naast baan 3 is weer geopend om uitgeslagen ballen terug te halen, zonder halsbrekende toeren op de bankjes. Om omlopen te voorkomen, wordt de haag naast het terras doorgetrokken en de afstap verwijderd.

Helaas wil de gemeente geen bladkorf bij ons plaatsen, dus blijven we werken met de (goede) bladzakken, die we dan wel per kruiwagen naar het parkeerterrein moeten brengen.

De vrijdag dames 1 (35+) en de zaterdag heren 1 (17+) zijn kampioen geworden.

Gefeliciteerd dames en heren!

De data van de voorjaarscompetitie zijn bekend, de programma’s volgen en we wijden daaraan zelf aandacht naast het bondsmailtje.

Zodra de competitieplanning rond is moeten we de bardiensten indelen, zodat iedereen tijdig ruimte in zijn agenda kan maken.

Volgende bestuursvergadering: 2 december, 19.30 uur.

Nieuwscategorieën